Pani Mariola jest profesjonalnym trenerem, każdy trening to sto procent zaangażowania z jej strony, efekty widać już po pierwszych spotkaniach, do tego zawsze można liczyć na porady żywieniowe i wsparcie w zmianie życiowych  nawyków, czuje się w pełni zaopiekowana i śmiało mogę powiedzieć, że ta trenerka zmieniła moje życie na lepsze !

~Karolina

Nie spodziewałem się, że ten trening będzie tak wyglądał. Pomimo, że miałem kondycję to intensywnie dostałem w kość, właśnie tak jak chciałem. Fajnie dobrane, spersonalizowane ćwiczenia i dobry kontakt prowadzącej. Czuję, jakbym nareszcie poznał tę odpowiednią osobę, dzięki.

~Damian

Mariola wprowadziła mnie w tajniki zdrowego gotowania, które nie zabiera mi zbyt wiele czasu. Styl żywienia, który promuje, spowodował u mnie o wiele lepsze samopoczucie. Ale nie tylko - dieta jest także o wiele smaczniejsza, niż „jedzenie na mieście” za którym już wcale nie tęsknię. Współpraca z Mariolą zaowocowała też tym, że polubiłem sport - dobrze ułożony plan treningowy wraz z dietą spowodował, że moja insulinoodporność cofa się - a to wszystko bez udziału leków!

~Konrad

Zaczęłam treningi z Mariolą w listopadzie 2019. Od tej pory zauważyłam znaczącą poprawę mojej kondycji fizycznej oraz wagi. Mariola jest osobą otwartą oraz zaangażowaną, swoją pracę traktuje jak pasje. Uważnie słucha i dostosowuje ćwiczenia indywidualnie do osoby. Dla mnie treningi to przyjemność i trudno mi sobie wyobrazić tydzień bez nich. Jestem pewna, że trening z Mariolą spodoba się każdemu.
~Marta
Bardzo profesjonalna trenerka personalna! Świetnie dostosowała poziom trudności i rodzaj ćwiczeń do mojej kondycji i potrzeb. Doskonale wyczuwa moment kiedy może dokręcić korbkę. Bardzo doceniam przyjazną atmosferę w jej kameralnym studio. Serdecznie polecam.
~Asia